VIDEO/ Kryen parakalim të gabuar dhe shkakton aksident, dy persona dërgohen në spital

VIDEO/ Kryen parakalim të gabuar dhe shkakton aksident, dy persona dërgohen në spital

19:45, 19/09/2021
A+ Aa A-

Një aksident ka ndodhur në aksin e vjetër rrugor Thumanë-Fushë Krujë.

Një ‘BMW’ e drejtuar nga 22-vjeçari Andi Mirdita, me shpejtësi të lartë ka kryer një parakalim të gabuar.

Ai ka përplasur dy mjete të tjera, Benz-in e drejtuar nga 61-vjeçari Bashkim Qira dhe një Wolkswagen të drejtuar nga Kristina Allko.

Dy shoferët janë dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë teksa mësohet se janë jashtë rrezikut për jetën, kurse shoferja tjetër është në vendngjarje.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco