Dy të vdekur në pak minuta në Tiranë, bien nga lartësia

Dy të vdekur në pak minuta në Tiranë, bien nga lartësia

14:51, 19/09/2021
A+ Aa A-

Dy persona kanë humbur jetën në Tiranë si pasojë e rënjes nga lartësia.

Njoftimi:

Tiranë/Informacion paraprak

•Më datë 19.09.2021, rreth orës 14:00, në rrugën “Mustafa Maçi”,  dyshohet se ka rënë nga lartësia e banesës së tij dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi L. K., 65 vjeç.  Nga deklarimet paraprake të familjarëve dyshohet se ky shtetas kurohej nga depresioni.

•Më datë 19.09.2021, rreth orës 14:10, në rrugën “Muhamet Gjollesha”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e banesës së tij dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi V. K., 77 vjeç.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjeve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

e verteta19/09/2021 18:47

kane filluar te vaxinuarit te vetevrtiten.si duket kemi per te pare horrore kete dimer.sa te filloje gripi.

Shto koment

Denonco