Banorët e Senicës bllokojnë punimet në rrugën Kardhiq – Delvinë

Banorët e Senicës bllokojnë punimet në rrugën Kardhiq – Delvinë

09:59, 22/07/2021
A+ Aa A-

Banorët e Senicës kanë bllokuar mëngjesin e sotëm punimet në rrugën Kardhiq – Delvinë.

Banorët kërkojnë nga firma e punimeve ndërtimin e rrugës deri në fshatin e tyre dhe projektin final të hyrje daljes për në fshatin e tyre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco