VIDEO/ Dalin emrat e tri viktimave të aksidentit në Gjakovë, zonja që vdiq nga Shqipëria

VIDEO/ Dalin emrat e tri viktimave të aksidentit në Gjakovë, zonja që vdiq nga Shqipëria

12:40, 17/04/2021
A+ Aa A-

Mësohen emrat e tri personave që kanë humbur jetën në një aksident fatal që ndodhi mëngjesin e sotëm në fshatin Raçë të Gjakovës, raporton Syri Kosova.

Sipas burimeve në Policinë viktimat e aksidentit janë Rokson Domgjonaj, Pjetër Ndrecaj si dhe bashkëshortja e tij nga Shqipëria, Blerina Meqaj.

“Viktimat e aksidentit janë 34-vjeçari Pjetër Ndrecaj dhe Rokson Domgjonaj, kurse gruaja nga Shqipëria Blerina Meqaj është bashkëshortja e viktimës me Pjetër Ndrecajt”, u shpreh burimi për Syri Kosova.

 

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco