Rama nis arrestimet në Albcontrol, kontrollorja shoqërohet në polici pasi doli nga emisioni

Rama nis arrestimet në Albcontrol, kontrollorja shoqërohet në polici pasi doli nga emisioni

23:16, 07/04/2021
A+ Aa A-

Menjëherë pasi Rama dhe Balluku kërcënuan me burg kontrollorët ajrorë, policia në orët e vona të mbrëmjes ka nisur arrestimet.

Sikundër mësohet se janë shoqëruar në polici personat e pushuar nga puna.

Një nga personat e ndaluar është edhe Flora Ndreca, e cila u ndalua sapo doli nga emisioni Opinion në Tv Klan, ku ishte e ftuar për të dhënë dëshminë e saj mbi atë që po ndodhte.

Po kështu policia ka shkuar për të shoqëruar dhe 3 persona të tjerë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gj 08/04/2021 02:43

rama ka lajthutur ,o mjer ne qe kush na ka ne dore,do zoti shqiptaret nuk gabojn mo,megjthse ai po perpiqet me i bler,se po i thoshte damjanit do te besh termet ne vlore

Emigranti 07/04/2021 23:44

Ky klysh kurve do var n'litar mër plak,ky lloj mostre do pushkatu çou shqiptar dhe me 25 prill t'gjith t'shkër......ymit ti çoni n'burg.

Emigranti 07/04/2021 23:44

Ky klysh kurve do var n'litar mër plak,ky lloj mostre do pushkatu çou shqiptar dhe me 25 prill t'gjith t'shkër......ymit ti çoni n'burg.

Emigranti 07/04/2021 23:43

Ky klysh kurve do var n'litar mër plak,ky lloj mostre do pushkatu çou shqiptar dhe me 25 prill t'gjith t'shkër......ymit ti çoni n'burg.

Goni07/04/2021 23:23

E tregoi fytyren e vertete ky halabaku kryeminister. Më gjeni nje rast ju demokratikasit dhe ju rilindasit e moshes se rritur qe per njw kritike te tille ndaj nje ministri ka bere te tilla arestime spektakolare Enver Hoxha gjate 45 vjeteve, qe nuk late gje pa thene kunder tij? Kjo eshte demokracia e Saliut dhe e rrugacit te paturpshem Rama? Ky halabaku rrugac qe nuk ka as moral si mund te durrohet nga ky popull. Nese nuk e sfidojme gjate ketyre zgjedhjeve, atehere ky ka per t'ia kaluar edhe Xhaferr Deves.

Shto koment

Denonco