Aksident në Tiranë/ Dy makina përplasen me motorin, përfundojnë në spital drejtuesi dhe pasagjeri

Aksident në Tiranë/ Dy makina përplasen me motorin, përfundojnë në spital drejtuesi dhe pasagjeri

20:36, 02/03/2021
A+ Aa A-

Një tjetër aksident është shënuar këtë mbrëmje në Tiranë, ku sërish protagonist janë drejtuesit e motorëve.

Aksidenti i radhës ka ndodhur në zonën e Xhamllikut ku një automjet ka përplasur një motor.

NJOFTIMI

“Më datë 02.03.2021, rreth orës 19:50, në rrugën “Xhanfize Keko”, janë përfshirë në përplasje mjeti me drejtues S. H., mjeti me drejtues E. Zh dhe mjeti motorr me drejtues F. K dhe pasagjer E. D. Si pasojë janë dëmtuar drejtuesi dhe pasagjeri i motorrit, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco