Momente të dhunshme në qytetin e Fierit: Burri shkelmon pa mëshirë një grua

Momente të dhunshme në qytetin e Fierit: Burri shkelmon pa mëshirë një grua

15:02, 27/02/2021
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë është shënuar dje në spitalin e Fierit.

Një burrë ka dhunuar me shkelma dhe grushta një qytetare, e cila, sipas një dëshmitari nuk i ka bërë asgjë, thjesht i ka thënë disa fjalë.

Siç shihet nga fotoja një grua tjetër përpiqet të qetësojë situatën por është e pamundur.

Ngjarja është e rëndë dhe pritet një reagim i policisë.

Dëshmitari shkruan:

“Prsh joq, Ka ndodhur dje tek spitali i fierit. Zotëria dhe zonja nuk njiheshin me njëri-tjetrin. Zotëria edhe pse ishte në gabim për diçka që kishte bërë, dhunoi edhe zonjën vetem per një fjalë që i tha. Ju lutem anonim”.

Sipas komentuesve në rrjetet sociale, personi në fjalë është një biznesmen i njohur në qytet, i cili ka në pronësi një hotel në afërsi të spitalit të Fierit.

  © SYRI.net

  Lexo edhe:

  Komentet

  Vendi ku t'hyn 02/03/2021 15:52

  mund te shkosh ti e ti biesh me bythe ne surrat,kam pershtypjen se do i pelqeje

  Vendi yn 27/02/2021 20:50

  Burr bythe shqyer. Ka meshkuj ne familje ajo femër???Policia ta gjej dhe drejtësia ta dënojë maksimalisht

  Shto koment

  Denonco