RENEA aksion blic gjatë natës në Nikël

RENEA aksion blic gjatë natës në Nikël

10:59, 22/01/2021
A+ Aa A-

Një aksion blic i forcave të RENEA-s është zhvilluar gjatë mbrëmjes së të enjtes në Nikël të Fushë-Krujës, zonë e krehur edhe herë të tjera nga policia për shkak të personave me rekorde kriminale.

Sipas burimeve policore mësohet se janë kryer kontrolle në disa banesa të personave me rekorde kriminale.

Mësohet gjithashtu se e gjithë Nikla është mbajtur në shtetrrethim për disa orë.

Nuk bëhet ende me dije se në kërkim të kujt ishin forcat RENEA dhe nëse e kanë kapur objektivin e tyre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco