Lajmi i fundit

Foltorja i përgjigjet Bashës: Halli i demokratëve, pazaret e tua me Ramën

I infektuar me Covid 19, ndërron jetë ish-kryebashkiaku i Kavajës, Selim Veizi

I infektuar me Covid 19, ndërron jetë ish-kryebashkiaku i Kavajës, Selim Veizi

13:36, 15/11/2020
A+ Aa A-

Ka ndërruar jetë në moshën 75-vjeçare ish-Kryetari i Bashkisë së Kavajës, Selim Veizi.

Veizi ishte infektuar me Covid 19 dhe prej disa ditesh ishte në luftë për jetën, të cilën fatkeqësisht e humbi.

Selim Veizi ka qenë Kryetari i parë i Bashkisë Kavajë pas rrëzimit të sistemit komunist.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco