EMRI/ Punëtori paraqitet me plagë të rënda në spital, ja për çfarë dyshohet

EMRI/ Punëtori paraqitet me plagë të rënda në spital, ja për çfarë dyshohet

19:03, 29/10/2020
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë në punë raportohet se ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Sarandë.

Një 30-vjeçar mësohet se është paraqitur me plagë të rënda në Spitalin e Sarandës. Kreshnik Balla, me banim në Elbasan, është paraqitur në Urgjencën e Sarandës me këmbë të thyer dhe goditje të rëndë në gjoks.

Balla është punonjës i firmës “Ermir” qe punon në Sarandë.

30-vjeçari dyshohet të jetë rrëzuar nga një lartësi e madhe teksa punonte.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco