Arratiset i arrestuari nga Drejtoria e Policisë Tiranë/ ‘Shtetrrethim’ te ‘Myslym Shyri’

Arratiset i arrestuari nga Drejtoria e Policisë Tiranë/ ‘Shtetrrethim’ te ‘Myslym Shyri’

15:44, 25/09/2020

Arratiset nga Drejtoria e Policisë Tiranë një person i pa identifikuar, teksa mësohet se forca të shumta të policisë kanë rrethuar zonën e “Myslym Shyrit”.

Ende janë të paqarta motivet e arratisjes nga Drejtoria e Policisë së personit të paidentifikuar, bën të ditur FaxNews.

Policia po kryen kontrolle të imtësishme në çdo rrugicë dhe biznes që ndodhet në atë zonë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco