Ja se si ish-gruaja e shpëtoi Lefter Zhidrun 5 herë nga burgu

Ja se si ish-gruaja e shpëtoi Lefter Zhidrun 5 herë nga burgu

20:45, 24/09/2020
A+ Aa A-

Floresha Zhidru, është ish-bashkëshortja e Lefter Zhidru, i cili luftoi për afro 5 orë me policinë deri sa u ekzekutua në orët e vona të pasdites.

Sikundër mësohet ish-bashkëshortja e kishte shpëtuar disa herë autorin nga burgu.

47-vjeçarja e kishte denoncuar mbi 5 herë për dhunë, por në momentin që oficerët i kërkonin të firmoste kallëzimin kundër bashkëshortit, ajo gjithmonë tërhiqej, ndërsa nuk kishte urdhër mbrojtje.

Por edhe pse i moshuari vijonte që ta dhunonte gruan, kjo e fundit sërish nuk e denonconte.

Sot ai e kërcënoi madje se do ta vriste me automatik, por Floresha Zhidru arriti që të dilte me shpejtësi nga shtëpia duke mbyllur derën dhe njoftuar policinë. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco