Taksia me 6 sirianë del nga rruga, një person i plagosur

Taksia me 6 sirianë del nga rruga, një person i plagosur

22:28, 22/09/2020

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë kryqëzimit të Borizanës.

Një taksi me 6 emigrantë të paligjshëm sirianë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Policia ka ndaluar 6 sirianë, njëri prej tyre është dërguar në spital.

Gjithashtu u ndalua edhe shoferi i taksisë që po transportonte sirianët drejt veriut, me destinacion vendet e BE-së.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco