Shpërthimi tronditës/ Plagoset kalimtari italian, Tirana e Edi Ramës si Palermo

Shpërthimi tronditës/ Plagoset kalimtari italian, Tirana e Edi Ramës si Palermo

20:04, 15/09/2020

Si pasojë e shpërthimit të fuqishëm të tritolit në ish-nënstacionin e fundit të Tiranës së Re, ka mbetur i plagosur në këmbë edhe një kalimtar.

Ai është marrë me ambulancë dhe është shoqëruar në spital.

Policia bëri me dije zyrtarisht se i plagosuri është një shtetas italian.

Ndërkohë në rrjetet sociale ka shpërthyer zemërimi, pasi Tirana e Edi Ramës po krahasohet me Palermon.

Aktualisht makina e dëmtuar si edhe ato të tjerat që kanë marrë dëmtime si pasojë e shpërthimit ndodhen ende në vendngjarjes, në mënyrë që të merren të gjitha provat materiale.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

KOCI SELFO16/09/2020 08:42

Artikulli me duket shkruar nga ata qe kane pare filmat e kohes se Enverit. Tirana eshte dekada larg Palermos..Tiranes i duhen dekada per tu bere si Palermo ndersa Palermos i duhet nje katastrofe komuniste per tu bere si Tirana. Krahsimi me i perafert do ishte me KABULIN

Shto koment

Denonco