Ngjarje e rëndë në Durrës: Vetëvaret 28-vjeçari

Ngjarje e rëndë në Durrës: Vetëvaret 28-vjeçari

12:06, 14/08/2020

Vazhdojnë ngjarjet e rënda të këtij gushti të ngarkuar me drama për shqiptarët.

Një 28-vjeçar ka ndërruar jetë pasi u vetëvar në banesën e tij.

Ngjarja e rëndë u regjistrua në Durrës.

Durrës/ Informacion paraprak 

Më datë 14.08.2020, rreth orës 11:41, është gjetur i vetëvarur  në banesë shtetasi K.M., 28 vjeç , banues në Durrës, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

koment14/08/2020 12:10

Do varur Rama ne litar qe e katandisi kete popull te flase me vete.

Shto koment

Denonco