Aksident në Tiranë, makina përplas drejtuesin e motorit, përfundon në spital

Aksident në Tiranë, makina përplas drejtuesin e motorit, përfundon në spital

19:52, 08/06/2020
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në Tiranë, ku një makinë ka aksidentuar drejtuesin e një motori që ndodhet në spital

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 08.06.2020, rreth orës 18:40, në vendin e quajtur "Ali Demi" mjeti me drejtues shtetasin L.S., ka aksidentuar motorrin me drejtues shtetasin A.L., 39 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco