VIDEO/ Sherri për një rrënjë ulliri mes dy familjeve, ja kush janë personat që përfunduan në spital

VIDEO/ Sherri për një rrënjë ulliri mes dy familjeve, ja kush janë personat që përfunduan në spital

19:03, 06/06/2020
A+ Aa A-

Një sherr ka ndodhur në Berat mes dy familjeve për shkak të një rrënje ulliri.

Nga konfliktimi me thika janë plagosur disa persona.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Barrikade’ në Berat.

Dy të plagosurit janë Altjon Alibeaj 40 vjeç dhe Erjon Alibeaj 18 vjeç të cilët janë goditur nga Viktor Dhana 40 vjeç.

Këto jan? të dhëna paraprake, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e kësaj ngjarjeje.

Ndërkohë që babai i një prej të plagosurve ka folur për Fax News se si ka nisur sherri me thika për shkak të mbjelljes së një rrënje ulliri.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco