Sherri me 5 të plagosur midis familjeve, ja për çfarë u zunë

Sherri me 5 të plagosur midis familjeve, ja për çfarë u zunë

18:17, 06/06/2020

Një sherr midis të rinjve është shënuar ditën e sotme në qytetin e Beratit mes dy familjeve.

Nga ky sherr masiv kanë mbetur të plagosur 5 persona.

Shkak për këtë sherr mësohet se janë bërë ullinjtë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘’Barrikade’’ të qytetit në Berat dhe Policia ndodhet në vendngjarje.

Dy familjet e përfshira në akte dhune janë Alibeaj dhe Dhana të cilat kanë një konflikt të hershëm për mbjelljen e ullinjve.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco