Njoftimi i Policisë/ Rëndohet bilanci, makina përplasi dy biçikletistë në Tiranë

Njoftimi i Policisë/ Rëndohet bilanci, makina përplasi dy biçikletistë në Tiranë

18:19, 22/05/2020

Policia Rrugore ka dalë në një informacion paraprak, sikundër është raportuar edhe më herët nga syri.net, lidhur mbi një aksident të ndodhur në zonën e Saukut në Tiranë, ku një automjet mësohet se ka përplasur dy drejtues biëikletash, dhe jo një sikur u raportua më herët.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 22.05.2020, rreth orës 17:00, tek mbikalimi i Saukut, mjeti me drejtues shtetasin S.K ka goditur dhe dëmtuar dy biçiklistët që po qarkullonin aty në afërsi, të cilët u dërguan menjeherë në spital, dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco