Karrige dhe shkopinj kokës, 20 të rinj thyejnë karantinën dhe rrihen me njëri-tjetrin

Karrige dhe shkopinj kokës, 20 të rinj thyejnë karantinën dhe rrihen me njëri-tjetrin

18:16, 06/04/2020

Një sherr masiv është shënuar ditën e sotme në qytetin e Elbasanit, ku raportohet se 20 të rinj janë goditur me njëri-tjetrin me sende të forta.

Të rinjtë mësohet se janë goditur me karrige dhe shkopinj. Në këtë sherr dyshohet se kanë mbetur të lënduar edhe disa prej të rinjve. 

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Vullnetari”.
Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie, të cilët kanë bërë të mundur shoqërimin e 6 prej të rinjve.

Të shoqëruarit ndodhen në Komisariatin e Elbasanit, ndërsa ende nuk dihen motivet e sherrit të të rinjve, të cilët, në fakt kanë thyer edhe karantinën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco