Punonjësi i bashkisë humbet jetën sapo del nga zyra

Punonjësi i bashkisë humbet jetën sapo del nga zyra

19:10, 17/02/2020

Një punonjës bashkie ka humbur jetën pasditen e sotme në rrethana të paqarta.

Sopot Kamberi, me detyrë përgjegjës i gjendjes civile në Delvinë, humbi jetën sapo la zyrën e tij të punës.

Mësohet se Kamberi është ndjerë keq sapo ka dalë nga puna dhe është dërguar menjëherë në spital ku ka ndërruar jetë.

Dyshimet e para janë se 50-vjeçari ka pësuar atak kardiak.

Por fjala e fundit i mbetet espertizës mjeko-ligjore.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco