I vihet zjarri  makinës së policit të burgut/ Ja ku ka ndodhur ngjarja

I vihet zjarri makinës së policit të burgut/ Ja ku ka ndodhur ngjarja

10:28, 19/01/2020

Makina e një polici burgu është djegur gjatë natës.

Ngjarja ka ndodhur në Lagjen ‘Nënë Tereza’ në Lezhë.

Policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet.

Ende nuk dihen shkaqet e djegies së makinës, që është në pronësi të një efektivi të burgut të Shënkollit në Lezhë.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se makina është në pronësi të Nikollë Prenga, i cili banon në lagjen ku është djegur dhe makina.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco