Identifikohet doganieri/ U gjet në hotel i vdekur, dyshimet e policisë

Identifikohet doganieri/ U gjet në hotel i vdekur, dyshimet e policisë

12:14, 11/01/2020

Një doganier i doganës së Qafë-Botës është gjetur i vdekur në dhomën e një hoteli në Sarandë.

Sipas informacioneve paraprake, doganieri nuk ka shenja dhune në trup.

Dyshohet që të ketë vdekur për shkaqe natyrale.

63-vjeçari po kërkohej prej tre ditësh.

Ai quhet Janaq Rajdho, lindur në Dervican dhe banues në Fier.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco