FOTO-VIDEO nga vendngjarja/ Kush është viktima i aksidentit tragjik në Korçë

FOTO-VIDEO nga vendngjarja/ Kush është viktima i aksidentit tragjik në Korçë

17:38, 07/12/2019

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi është shënuar pak minuta më parë në dalje të qytetit të Korçës, në afërsi të fshatit Rrembec.

Sipas të dhënave jozyrtare, dyshohet se shoferi ka ndërruar jetë pasi është zënë poshtë nga mjeti që po drejtonte.

Burime për Syri.net nga vendngjarja, shprehen se viktima është Keli Bode, 40 vjeç, banues në fshatin Orman.

Më poshtpë video dhe foto nga vendngjarja:


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco