VIDEO - ‘E shkreta... Kapeni mo kapeni’/ E përplas makina, gruaja në Vlorë e shtrirë në rrugë

VIDEO - ‘E shkreta... Kapeni mo kapeni’/ E përplas makina, gruaja në Vlorë e shtrirë në rrugë

18:01, 19/11/2019

Një aksident me pasojë plagosjen e një gruaje u regjsitrua pasditen e sotme në Vlorë.

Ngjarja e rëndë ndodhi në rrugën Transballkanike, ku një automjet, tip Benz përplasi një grua që lëvizte me biçikletë.

Raportohet se e plagosura ka pësuar disa fraktura në kokë dhe në trup, ndërsa drejtuesi i automjetit tip “Benz” me targë “VL 4450 C” është shoqëruar në ambientet e komisariatit për veprime të mëtejshme hetimore.

Më poshtë pamjet, kur, qytetarë të zakonshëm dhe më pas ambulanca tentojnë ti japin ndihmën e parë. /SYRI.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco