Dhunoi mjekun në spital arrestohet 32 vjeçari në Peqin

Dhunoi mjekun në spital arrestohet 32 vjeçari në Peqin

10:02, 18/11/2019

Një 32 vjeçar është vënë në pranga nga policia e Peqinit pasi ushtroi dhunë ndaj një mjeku të spitalit rajonal.

Sipas policisë 32-vjeçari A.K. kishte shkuar në spitalin e Peqinit dhe nën efektin e alkoolit ushtroi dhunë ndaj mjekut Y.T.

Pas marrjes së njoftimit, Policia e Peqinit shkoi menjëherë në vendngjarje, ku bëri arrestimin në flagrancë të autorit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco