Digjen dy makinat në Tiranë, i përkasin gjyqtares së Gjykatës së Tiranës

Digjen dy makinat në Tiranë, i përkasin gjyqtares së Gjykatës së Tiranës

13:33, 07/10/2019
A+ Aa A-

Dy makina janë djegur gjatë natës në Tiranë.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se ngjarja ka ndodhur në zonën e ‘Vasil Shantos’ në kryeqytet.

Dy makinat ‘Golf 6’ dhe një ‘Pasat’, mësohet se i përkasin avokatit Loren Liço, djali i gjyqtares se Gjykates Tirane, Arjana Liço.

Mjetet kane qene te parkuara ne oborrin e pallatit, ndersa kamerat kane fiksuar edhe autorin.

Sipas policisë makinat janë djegur në mënyrë të qëllimshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Sander28/11/2019 09:18

Ere po si nuk ka as1 lajm per Voren 100 familje kane lene pallatet e care teresisht e te pabanueshem..kto media nuk dine te mbulojne teritorrin dhe te japim lajme reale . Marrin konfirmimin e qivirise ...

Alfons Malo06/11/2019 14:00

Mire ja ben ketij Populli ! Keshtu e do ky nenen ti q.. se nuk ve mend Kur ta marrim vesh populli budallai doli matan lumit Ky tall k.. me kete popull 6 vjet rrjesht dhe me kete opozite qe ka sot eshe me keq do e haj Luli nderron çdo dite xhelin e flokeve hajdari dhe murrizi tallin veglat ne parlament dhe populli ha k.. e rames

Shto koment

Denonco