VIDEO/ Lëkundjet e tërmetit LIVE në studion e televizionit. Ja si reagojnë të ftuarit

VIDEO/ Lëkundjet e tërmetit LIVE në studion e televizionit. Ja si reagojnë të ftuarit

23:09, 22/09/2019

Pas lëkundjeve që tronditen pasditen e djeshme qytetet e Durrësit e Tiranës (21 shtator) mbrëmjen e sotme janë ndjerë sërish lëkundje të forta tërmeti.

Një gjë e tillë është ndjerë LIVE edhe në studion e "Ora Sport" në Ora News, me të ftuarit që për pak sekonda u shtangën.

 Sipas IGJEUM, tërmeti ka qenë me magnitudë 4 ballë dhe epiqendër 9 km në veri të Durrësit, ndërsa thellësia 40 km.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco