Tjetër tërmet i fortë lëkund Shqipërinë. Ja forca që kishte

Tjetër tërmet i fortë lëkund Shqipërinë. Ja forca që kishte

22:13, 22/09/2019

Një tjetër lëkundje tërmeti ka goditur përsëri vendin tonë.

Vetëm pak minuta më parë u regjistrua një tjetërmet me magnitudë 4.5 ballë.

Epiqendra ka qenë në qytetin e Vorës dhe 16 km në veri-perëndim të Tiranës.

Ditën e sotme, ashtu si edhe dje, Shqipëria u trondit nga një seri tërmetesh, ku më i forti ishte 5.8 ballë. 

Image


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco