VIDEO/ Të droguar që 12 vjeç, rrëfimi i një nëne që e varrosi të birin

VIDEO/ Të droguar që 12 vjeç, rrëfimi i një nëne që e varrosi të birin

07:49, 24/08/2019

Një nënë nga Ferizaj, djali i së cilës ka vdekur nga përdorimi i narkotikëve, ka hapur një qendër këshillimi për të rinjtë që përdorin substanca të ndaluara. Djali i saj filloi të abuzonte me narkotikë në moshën 14-vjeçare deri kur vdiq pas pesë vjetësh.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz24/08/2019 11:19

Edhe ne ridhjerjen e Edver Taqi Xibrakes, rinia ka ikur ne drejtim te paditur. Drogen neper shkolla e shperndajne vet narkomesuesit e narkoministrise se arsimit! Rinia ne gjume, ose ne arrati rrugeve te botes, keshtu sundon i qete Edver Taqi Haleja dhe ridhjerja e tij.

Shto koment

Denonco