PAMJE TË FRIKSHME/ Përplasen dy makina në Durrës, trotuari i larë nga gjaku

PAMJE TË FRIKSHME/ Përplasen dy makina në Durrës, trotuari i larë nga gjaku

16:40, 22/06/2019

Një aksident automobilistik ka ndodhur në qytetin e Durrësit ku u përfshinë dy makina.

Një makinë tip “Audi” dhe një tjetër makinë tip “Citroen“ u përplasën për shkak të një parakalimi të gabuar të bërë nga njëri prej automjeteve, i cili sipas dëshmitarëve po udhëtonte me shpejtësi tej normave të lejuara.

Ende nuk dihet numri i të plagosurve dhe gjendja e tyre shëndetësore, por sipas videos të publikuar nga JOQ Albania, trotuari është larë nga gjaku.

“Prsh joq sot ne Durres ndodhi 1 aksident ku u perfshin 2 makina akoma nuk e kemi kuptuar nqs ka te lenduar por shpresoj mos te kete. Gjaku ne shesh shkak shpejtësia dhe nje parakalim i gabuar mendohet", thotë një dëshmitar.

"Gjaku në shesh"/ "Audi" me shpejtësi skëterrë, përplasen dy makina on Vidnews.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco