Spërkatet me benzinë dhe i vë flakën vetes, vdes 40-vjeçari. Emri

Spërkatet me benzinë dhe i vë flakën vetes, vdes 40-vjeçari. Emri

13:32, 22/05/2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ishull Lezhë pas një 40-vjeçar është spërkatur me vbenzinë dhe më pas i ka vënë flakën vetes.

Burime bëjnë me dije se si pasojë e djegies personi në fjalë ka ndërruar jetë dhe ndopdhet në morgun e Spitalit Rajonal të Lezhës.

Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se si pasojë e djegies Nikolin Gjolaj ka ndërruar jetë dhe ndodhet në morgun e Spitalit Rajonal të Lezhës.

Nga raportimet paraprake mësohet se viktima njihet si person me problem mendore.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco