Vrasja e ish policit, një i ndaluar për vrasjen e Bilalit

Vrasja e ish policit, një i ndaluar për vrasjen e Bilalit

11:09, 01/05/2019

Një person është ndaluar prë vrasjen e Arben Bilalit në fund të janarit 2019. 

Ai dyshohet se është përfshirë në krim dhe ndalimi i tij është bërë pranë banesës.

Mbi ish-policinë janë zbrazuar 14 plumba.

Asnjëri nga vrasësit nuk ekspozohet dhe nuk del nga makina, e cila pas breshërisë, largohet qetësisht në drejtim të paditur. Ata qëllojnë egërsisht mbi Arben Bilalin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco