Detajet/ Një automjet shkrumbohet në lagjen “Çole” në Vlorë

Detajet/ Një automjet shkrumbohet në lagjen “Çole” në Vlorë

21:11, 23/03/2019

Një automjet është gjendur i djegur pak minuta më parë në qytetin e Vlorës, në lagjen e njohur të “Çoles”

Policia nuk jep ende informacion se çfarë ka ndodhur, edhe pse rasti duket i dyshimtë.

Në këtë moment policia dhe shërbimi zjarrëfikes ndodhet në vendngjarje, për të kryer shuarjen e flakëve.

Deri më tani nga hetimet paraprake dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

Ndërsa bëhet e ditur se mjeti tip Pezho 206 mësohet se përdorej nga një vajzë me inicialet J.B.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco