VIDEO/ 'Jo, o Zot të lutem! Nuk kam më shpirt'/ E dashura vajton mbi trupin e Kurtit

VIDEO/ 'Jo, o Zot të lutem! Nuk kam më shpirt'/ E dashura vajton mbi trupin e Kurtit

23:18, 18/03/2019

Vrasja e 26-vjeçarit Jurgen Kurti ka tronditur familjen dhe të afërmit e tij. E dashura e Kurtit pasi ka marrë vesh lajmin e hidhur ka mbërritur me shpejtësi duke vajtuar mbi trupin e tij.

"Më lini të kaloj...Jo, o Zot të lutem ai është shpirt, ai është jetë. Nuk kam më shpirt" ishin klithmat e të dashurës së tij duke vajtuar.

I riu u ekzekutua pranë banesës së tij, në zonën e sheshit Wilson, rreth orës 22:20.

Policia ka ngritur postoblloqe në hyrje-daljet e Tiranës, por deri tani nuk ka asnjë shenjë nga autori apo autorët.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco