VIDEO/ Zjarr në afersi të bazës së Pashalimanit

VIDEO/ Zjarr në afersi të bazës së Pashalimanit

10:58, 11/02/2019

Një kullotë është përfshirë ditën e sotme nga zjarri në Orikum në dalje të qytetit, në rrugën që të çon në Pashaliman.

Zjarri është përhapur më shpejtësi nga era e fortë.

Pranë zjarrit që ka përfshirë kullotën gjenden banesa dhe biznese.

Deri më tani nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm dëme në kullotë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco