Maskat grabitin 10 mijë euro, marrin peng djalin, lidhin familjen e biznesmenit

Maskat grabitin 10 mijë euro, marrin peng djalin, lidhin familjen e biznesmenit

21:18, 12/01/2019

Grabitet forcërisht në banesën e tij, një biznesmen në Durrës.

Mëoshet se persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para thuhet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë euro.

Grabitësit nën presionin e armëve mësohet se kanë lidhur familjarët brenda në shtëpi dhe prej aty kanë marrë sasinë e eurove dhe janë larguar. Në ikje e sipër, grabitësit kanë marrë edhe djalin e familjes, por e lanë të lirë disa kilometra më tutje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Githbo12/01/2019 21:40

Ore eshte duke bo shtet or ti. Po parkove gabim ne nje nga rrugicat me ne periferi te qytetit, te thyn ne mes me gjobe ky shtet. Me kriminelet qr te marin peng e ka paaaak me te veshtire.

Shto koment

Denonco