Dhunoi punonjësen e bashkisë prangoset 40 vjeçari

Dhunoi punonjësen e bashkisë prangoset 40 vjeçari

09:33, 25/12/2018

Një 40-vjeçar nga Elbasani është arrestuar pasi siç njofton policia ka goditur e  kanosur verbalisht punonjësen e bashkisë së Elbasanit.

Në pranga ka përfunduar shtetasi  A.S, banues në lagjen “5 Maji” në qytetin e Elbasanit. Ndërkohë materialet i kaluan prokurorisë  dhe ndaj 40-vjeçarit rëndon akuza e “goditjes për shkak të detyrës”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco