FOTO+EMRAT/ Njihuni me 33 lezhjanët më të kërkuar nga policia

FOTO+EMRAT/ Njihuni me 33 lezhjanët më të kërkuar nga policia

14:43, 16/12/2018

Publikohet ‘lista e zezë’ e personave më të kërkuar për qarkun e Lezhës.

Policia e Shtetit ka bërë të njohur ditën e sotme emrat e më të rrezikshmëve, që rezultojnë të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale.

‘Ja personat më të kërkuar nga Policia në qarkun Lezhë.

Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojnë Policinë në numrin pa pagesë 112, apo aplikacionin ‘Komisariati dixhital’, duke ju garantuar anonimatin.

Ndihmo dhe ti në sigurinë publike’, thuhet në njoftimin e Policisë Shtetit.

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco