FOTO/ Deputetja e Kosovës rrezaton pranë flisë

FOTO/ Deputetja e Kosovës rrezaton pranë flisë

13:26, 20/11/2023
A+ Aa A-

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, ka postuar një fotografi ku qëndron para një flije, shkruan Syri.net Kosova

Baljes duket se i pëlqejnë ushqimet tradicionale të Kosovës, derisa ka shkruar sipër fotos "dielli dhe flija".

ImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco