Lajmi i fundit

Dorëheqje Veliajt/ Opozita mban sot protestën e 13-të para Bashkisë Tiranë

Sa e talentuar! Vajza e Brad dhe Angelina tregon aftësitë e saj në kërcim

Sa e talentuar! Vajza e Brad dhe Angelina tregon aftësitë e saj në kërcim

08:53, 16/05/2024
A+ Aa A-

Shiloh Jolie-Pitt, vajza e Brad Pitt dhe Angelina Jolie mund të ndjekë karrierën në kërcim e jo në aktrim.

17-vjeçarja u shfaq në duke kërcyer nën melodinë e Tanzanisë nga Uncle Waffles dhe Tony Duardo.

Ajo u mësua nga Lil Kelaan Carter, një koreograf dhe instruktor kërcimi, megjithëse është e paqartë nëse kjo ishte diçka e mësuar nga ai ose shpikja dhe krijimi i saj.

Sido që të jetë, kërcimi ishte mbresëlënës.

Natyrisht, fansat janë të etur për të parë se si po ecin fëmijët e çiftit të fuqishëm të Hollivudit dhe se si jeta e tyre e re po fillon të formësohet pavarësisht përfundimit të Brangelina si një çift i martuar.

Pitt, një nga emrat më të mëdhenj të Hollivudit dhe ndoshta emri më i madh i aktrimit mashkull, shprehu krenarinë e tij absolute për lëvizjet e vajzës së tij.

“Shumë e bukur”– tha Brad Pitt për vajzën e tij për Entertainment Tonight.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco