Taylor Swift shfaqet pranë familjes së futbollistit që thuhet se është lidhur

Taylor Swift shfaqet pranë familjes së futbollistit që thuhet se është lidhur

08:57, 25/09/2023
A+ Aa A-

It’s a love story...ndoshta! Taylor Swift dhe futbollisti Travis Kelce mund të jenë vërtet në një romancë.

Këngatarja u pa pranë familjes së Travis Kelce në ndeshjen midis skuadrave të futbollit amerikan, Kansas City Chiefs vs Chicago Bears.

Shfaqja e Taylor në stadium vjen pas disa javësh spekulimesh, sipas të cilave thuhet se ajo dhe Travis janë në një lidhje. Edhe pse të dy nuk e kanë konfirmuar publikisht lidhjen, Kelce tha në një intervistë për ESPN javën e kaluar:

“Kjo është si ajo loja e vjetër e shkollës me telefonin e prishur, ku të gjithë thjesht përshpërisin në vesh të të gjithëve, por askush nuk e di se çfarë po ndodh.”

Image

Shfaqja e Taylor në stadium vjen pas disa javësh spekulimesh, sipas të cilave thuhet se ajo dhe Travis janë në një lidhje. Edhe pse të dy nuk e kanë konfirmuar publikisht lidhjen, Kelce tha në një intervistë për ESPN javën e kaluar:

“Kjo është si ajo loja e vjetër e shkollës me telefonin e prishur, ku të gjithë thjesht përshpërisin në vesh të të gjithëve, por askush nuk e di se çfarë po ndodh.”

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco