Baba për herë të 4-t, Al Pacino dyshon tek e dashura e tij 29-vjeçare, i kërkon testin e ADN-së

Baba për herë të 4-t, Al Pacino dyshon tek e dashura e tij 29-vjeçare, i kërkon testin e ADN-së

17:31, 03/06/2023
A+ Aa A-

Në fillim të kësaj jave, u zbulua se aktori 83-vjeçar Al Pacino është në pritje të fëmijës së tij të 4 me të dashurën 29-vjeçare Noor Alfallah. Pacino ishte i surprizuar nga lajmi se Alfallah kishte mbetur shtatzënë dhe ishte dy muajshe kur e mori lajmin.

Aktori fillimisht dyshoi se foshnja ishte e tij dhe kërkoi një test ADN për të konfirmuar atësinë. Alfallah thuhet se vazhdoi me testin, i cili konfirmoi se Pacino është me të vërtetë babai i foshnjës.

Fëmija i ri do të jetë i katërti për Pacinon.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco