Efi zbulon bisedën e fundit me Kiarën dhe tregon pse nuk janë takuar pas eliminimit të moderatores nga BBV

Efi zbulon bisedën e fundit me Kiarën dhe tregon pse nuk janë takuar pas eliminimit të moderatores nga BBV

09:18, 01/04/2023
A+ Aa A-

Efi Dhedhes ka folur mbrëmjen e djeshme për marrëdhënien e saj me Kiarën, pasi shoqëria e tyre pati disa ulje ngritje.

Ajo tha se natën që moderatorja u eliminua i ka dhënë disa këshilla se sit ë përballet me komentet jashtë të cilat mund të jenë edhe negative.

Nga ana tjetër ajo zbuloi se nuk është takuar me Kiarën pas daljes së saj nga Big Brother për shkak se i ka lënë asaj hapësirën e saj që të ambientohet me jetën jashtë.

“I dhashë këshillat se si të përballet me realitetin jashtë. Nuk kemi folur Akoma dhe unë e kuptoj shumë mirë. Mua m’u deshën shumë kohë që të takoja miqtë e mi”, tha Efi

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco