‘Skenë erotike me gruan e regjisorit’, Keanu Reeves kujton momentin më të çuditshëm në karrierë

‘Skenë erotike me gruan e regjisorit’, Keanu Reeves kujton momentin më të çuditshëm në karrierë

17:29, 29/03/2023
A+ Aa A-

Keanu Reeves ka kujtuar një nga momentet më të çuditshme të karrierës së tij, atë kur ka xhiruar një skenë erotike me gruan e regjisorit Eli Roth, ndërkohë që ky i fundit po shikonte.

Aktori 58-vjeçar, gjatë emisionit të Jimmy Kimmel, tha se në filmin ‘Knock Knock’ të vitit 2015, iu desh të xhironte një skenë shumë të nxehtë me bashkëshorten e regjisorit të filmit dhe me aktoren Ana De Armas.

‘Nuk isha në siklet, por e pranoj që më dukej e çuditshme. Megjithatë, regjisori Eli Roth krijoi një ambient besimi dhe na ndihmoi shumë’, kujton protagonisti i sagës ‘Matrix’ dhe ‘John Wick’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco