Lajmi i fundit

EMRAT/ Korrupsioni në ministrinë e Shëndetësisë, edhe dy në pranga

'A ke vese jashtë?' Kiara shpreh disa pikëpyetje në lidhje me të shkuarën e Luizit

'A ke vese jashtë?' Kiara shpreh disa pikëpyetje në lidhje me të shkuarën e Luizit

14:00, 23/03/2023
A+ Aa A-

“A ke vese?” Këtë pyetje ia ka drejtuar Kiara Luizit teksa po qëndronin në krahët e njëri-tjetrit. Ndoshta nga ideja që mund të jetë e eliminuara e të shtunës ose sepse tani ju kujtua ta pyesë mbi këtë çështje, kjo është hera e parë që Kiara kërkon të dije më shumë mbi të shkuarën e Luizit.

“Çfarë vesesh ke? A ke diçka nga jashtë që nuk ma ke thënë?, këto kanë qenë disa nga pikëpyetjet që moderatorja ka kërkuar nga partneri i saj që t’ja shuajë.

Ajo i ka thënë gjithashtu që nga jashtë nuk e njeh aspak dhe për këtë arsye edhe e pyet kaq shumë.

Ndërkohë këngëtari nga ana tjetër u duk se donte ta evitonte këtë bisedë, duke reaguar sikur nuk po e kuptonte ku donte të dilte Kiara.

Luizi i pohoi partneres së tij, që deri tani në jetë ka bërë gjithçka.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco