Del një tjetër skandal i produksionit kundër Luizit

Del një tjetër skandal i produksionit kundër Luizit

13:19, 09/02/2023
A+ Aa A-

Nuk mbarojnë skandalet këtë vit rreth Big Brother Vip Albania ku si protagonist kryesor publiku shikon Luizin dhe antagonist produksionin.

Në një kohë ku moderatorja e programit mban ligjërata për drejtësi,për sesi fansat duhet të mos kërcënojnë,mallkojnë dhe shajnë por të kenë argumenta kundërshtuese ‘të shëndetshme’,skandalet e një programi kaq të madh dalin hapur nën dritën e diellit.

Në TikTok po xhiron një tjetër video ku për herë të parë u publikua nga Andrea dhe është një voice i një vajze ku thotë se do të futet Kejsi(vajza e Sabianit) dhe asaj i kanë dhënë një mision.

Kejsi duhet të afrohet me Kiarën dhe ti thotë nëse është e sigurt se Luizi nuk ka dikë jashtë.

Ajo mesa duket është stepur nga frika se të gjithë do ta marrin inat por produksioni e ka paralajmëruar se do ta thërrasin në dhomën e rrëfimit derisa ajo ta bëjë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco