Lajmi i fundit

LIVE/ KAFE SHQETO: Belind Këlliçi sjell programin e tij për Tiranën

Që ditën e parë Bledi Mane thyen rregullin kryesor në ‘BBV’, ndan informacione nga jashtë me Oltën

Që ditën e parë Bledi Mane thyen rregullin kryesor në ‘BBV’, ndan informacione nga jashtë me Oltën

16:55, 08/02/2023
A+ Aa A-

Në fillim Xhonatan Islami, tani Bledi Mane. Duket se banorët e rinj që i bashkohen shtëpisë së “Big Brother Vip” kanë tendencën të ndajnë informacione nga jashtë me Olta Gixharin.

Së fundmi, Bledi i cili u bë pjesë e shtëpisë mbrëmjen e djeshme, i ka thënë Oltës në një bisedë se ajo është luaneshë jashtë dhe luani është Luizi.

“Nuk është Kiara luaneshë në këtë shtëpi. Je ti dhe luani është ai. Ndërkohë që unë jam tigri që po rritem,”-u shpreh Mane.

Sikur të mos mjaftonte kjo ai e ka përshkruar si e ka parë Oltën nga jashtë.

“Ti je shumë dimensionale. Ti të hënën dukesh budallaqe, të martën mafioze, të mërkurën një femër e poshtër, e ndyrë. Dy ditë i acaron njerëzit,”-vazhdoi Bledi.

“Ky është super kompliment. Ti po më mahnit mua,”-ia ka kthyer Olta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco