‘U dobësova në 58 kile, më binin flokët’/ Këngëtarja shqiptare rrëfen momentet e vështira

‘U dobësova në 58 kile, më binin flokët’/ Këngëtarja shqiptare rrëfen momentet e vështira

20:45, 28/01/2023
A+ Aa A-

Dafina Dauti në një bisedim me Arta Selimin në BBVK, ka ndarë disa momente nga jeta e saj, që për të s’kanë qenë fare të lehta.

Në rrëfimin e saj, këngëtarja ka treguar se si nga gjendja jo e mirë emocionale, është dobësuar tej mase dhe i kanë rënë flokët, shkruan Syri Kosova.

Madje, Dafina përmendi edhe shoqen e saj, që i ka qëndruar pranë gjithmonë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dafina (@dafinadauti__)

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco