Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana në një romancë të re?Këngëtarja shfaqet krah mashkullit misterioz

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana në një romancë të re?Këngëtarja shfaqet krah mashkullit misterioz

09:59, 24/11/2022
A+ Aa A-

Loredana  një nga personazhet më të përfolura përsa  i përket jetës private, që nga lidhja dhe ndarja me Mozzikun.

Ajo  është shumë aktive  në rrjete sociale, bukuroshja në Instastory ka hedhur një foto ku  shfaqet nën përqafimin e një mashkulli misterioz i cili e mban afër duke e përqafuar.

Image

Ajo në foto  shkruan :Abidin , duke i vendosur një zemër. Kush dhe cilat janë raportet me të, e di vetëm Loredana.  Këngëtarja është nderuar për të tretën herë rradhazi me çmimin ‘Artistja më e mirë zvicerane’ në MTV Europe Music Awards (EMA), e cila u zhvillua mbrëmjen e së dielës (13 nëntor).

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco